Hrnček biely s fotkou
Hrnček biely Originálny darček za super cenu! Kvalitný fotohrnček s vastnou fotografiou vhodný do umývačky riadu. Vlastnosti produktu Farba - biela Veľkosť - priemer 8,5 cm Vlastná fotografia - áno
Kontakt
Tel: 0917 838 977
Tel.: 057/ 38 11 597
mobil : 0915 886 418
e-mail: info@art-media.sk


Otváracie hodiny:
Po-Pi: 08:00 - 16:00
So: po dohode
Ne: zatvorené

Internetový obchod

Obchodné spoločnosti, ktoré si chcú udržať svoju pozíciu na trhu a zabezpečiť stály rozvoj a rast podniku, potrebujú ponúknuť zákazníkovi nové služby. Pre internetové aplikácie to platí dvojnásobne. Našim cieľom je ponúkať profesionálne internetové riešenia tak, aby Vaša konkurencia nemala na internete šancu!
Pri tvorbe internetových aplikácií sa opierame o najnovšie poznatky a technológie, ktoré sa neustále vyvíjajú. Tieto trendy sledujeme a aplikujeme v praxi, čo prispieva k zvyšovaniu úrovne poskytovaných služieb a spokojnosti našich klientov.
Zabezpečujeme, aby Vaša internetová prezentácia bola moderná a stále zvyšovala svoju hodnotu. Čím je web stránka úspešnejšia, tým viac sa zvyšuje firme zisk a web prezentácia tak spĺňa svoj účel.

Administrácia internetového obchodu Vám umožní nastaviť vzhľad a chovanie

e-shopu. Zistíte, že internetový obchod je mohutný nástroj vo vašich rukách. Nástroj, ktorý neponúka obmedzenia, ale riešenia.